Aktualnie przeglądasz: Eventy

Integracja

Zintegrowana załoga to jeden z elementów przyczyniających się do sukcesu firmy. Najłatwiejszą formą integracji jest szkolenie dla grupy pracowników w formule wyjazdowej.

Dzięki dużemu doświadczeniu w organizacji eventów, współpracy z najlepszymi hotelami, zoorganizujemy dla Państwa zarówno od strony merytorycznej jak i organizacyjnej taki wyjazd. Zapewnimy dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie, pełną oprawę artystyczną np.: koncert, kabaret, zabawy sportowe, konkursy itp.. Na Państwa życzenie przygotujemy także pełną dokumentację zdjęciową.

W zależności od kompetencji osób uczesntniczacych proponujemy dodać kilkugodzinny moduł szkoleniowy:

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte realizujemy w formule wewnętrznej – czyli dedykowanej dla pracowników danej organizacji. Wspólnie z Klientem tworzymy ścieżki rozwoju pracowników efektywnie wykorzystując posiadaną wiedzę do przygotowania zakresów merytorycznych szkoleń. Pod uwagę bierzemy także branże i otoczenie, w którym działa dana organizacja.  

Proces realizacji szkolenia wewnętrznego składa się z następujących elementów:

  • wstępna analiza potrzeb
  • przygotowanie programu i dobór trenera do specyfiki organizacji
  • dopracowanie szczegółów organizacyjnych szkolenia
  • szkolenie i sesja pytań z trenerem
  • ocena szkolenia
  • podsumowanie i wyznaczenie kierunków rozwoju

Jesteśmy otwarci na sugestie dotyczące miejsca i czasu trwania szkolenia.

Większość szkoleń zamkniętych odbywa się w siedzibie Klienta, ale także są to szkolenia wyjazdowe z elementami integracji załogi. Dzięki współpracy z najlepszymi hotelami w całej Polsce jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania, niezaleznie od posiadanego budżetu.

Szczegółowe informacje

tel.: (22) 250 12 12
fax: (22) 250 12 13
infobiztech@infobiztech.pl